czwartek, 6 czerwca 2013

Spotkanie- dzień dziecka- gra!

Kochane wilczki spotykamy się w piątek o 15:30 bez mundurków z kroniką i długopisem - będziemy rozdzielać role na grę którą organizujemy z okazji "Dnia Dziecka ze Skautami" - my jako gromada przygotowujemy swoją grę, więc każdy wilczek jest nam potrzebny.

Karolina O. - przynieś proszę swój beret.

W sobotę w ramach zbiórki odbędzie się gra, która organizowana będzie w mieście.
Zbiórka o 8:00 koło totolotka na krzyżówkach lub. - każdy wilczek ma ze sobą dwa bilety ulgowe, legitymacje szkolną (bez tego dokumentu nie pojedziesz), przebranie, jedziemy w pełnym umundurowaniu.
Warto zabrać ze sobą coś do picia i do jedzenia!
Gra zaczyna się o 10. Ale musimy być wcześniej by się przygotować, pomalować itp.
Przewidywany koniec o 13.

W przypadku deszczu impreza zostaje odwołana i wtedy przychodzimy na zbiórkę ale na harcówkę o 9:30 w pełnym umundurowaniu (zabieramy ze sobą tekturę a4, klej, dobre nożyczki, gumka ok. 1m, papiery kolorowe, materiał, filc co mamy i co możemy wykorzystać do robienia masek), kronikę, śpiewnik, 2 śniadanie, kiełbaskę na grilla (tyle ile zjesz), bułkę lub chleb.

ZEBRANIE Z RODZICAMI!
odbędzie się 09.06.2013 (niedziela) o godz. 10:30 - zebranie będzie poświęcone głównie tematyce obozu letniego. Obecność rodziców obowiązkowa.

MSZA ŚW.
Zapraszamy wszystkie wilczki na Mszę św. w niedzielę o godz. 9:30 w parafii św. Kazimierza -
zbiórka pod kościołem o 9:15. Przychodzimy w pełnym umundurowaniu

RODZICU..
Zadbaj o to aby wilczek był w pełni umundurowany, koszula mundurowa, spódnica lub spódnico-spodnie (granatowe, lub czarne) granatowe podkolanówki, chusta, beret na głowie, granatowy lub czarny sweter najlepiej zakładany przez głowę i z naszywkami. :))

Akela

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz