wtorek, 27 listopada 2018

INFO: Msza Szczepu - Wigilia harcerska - ZIMOWISKO

Czuwaj! Kilka ważnych informacji. :)

1. 
W najbliższą niedzielę (2 grudnia) o godz.:11.30 Msza Św. Szczepu w Kościele p.w. św. Kazimierza. 
Spotykamy się o godzinie 11.10 pod kościołem.
Potrzebuję chętnego Wilczka do przeczytania drugiego czytania. :) Proszę o wiadomość, który wilczek mógłby przeczytać, podeślę tekst czytania.

2.
21.12.2018r. - Wigilia Harcerska - Zapraszamy Wilczki wraz z Rodzinami
Zaczynamy Mszą Święta o godz. 18:00 w Parafii Rozesłania Świętych Apostołów, po Mszy przejdziemy do ZSE i III LO i tam odbędzie się dalsza część wigilii (harcerskie jasełka, modlitwa, dzielenie się opłatkiem, poczęstunek). 
W przygotowanie jasełek jest zaangażowane całe nasze harcerskie środowisko, każda drużyna/gromada ma do przedstawienia scenkę.
Wstępnie rozdzieliłyśmy na poprzedniej zbiórce role - proszę, by Wilczki na następną zbiórkę umiały je na pamięć. Jeśli już teraz wiadomo, że kogoś na Wigilii nie będzie i nie będzie mógł uczestniczyć w scence, proszę o wiadomość! Będziemy miały czas na to, by rolę przekazać innej dziewczynce, bądź coś pozmieniać tak żeby było ok. :) 

3. ZIMOWISKO 

termin : 28-30 grudnia 2018r.
miejsce: Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Puławach, ul.Włostowicka 25
koszt: 150 zł (noclegi, całodzienne wyżywienie, przejazd pociągiem, warszataty)
Proszę o rozpatrzenie udziału córki w zimowisku i jak najszybszą informację zwrotną(do końca tygodnia) - byśmy mogły podać dokładną liczbę uczestników w zgłoszeniu do kuratorium, oraz o wpłatę zaliczki w wysokości 50-100 zł (w niedzielę po Mszy św. , a najpóźniej do 8 grudnia- data najbliższej zbiórki). Do 10 grudnia musimy wpłacić 500 zł zaliczki do Schroniska. 

W razie pytań jestem pod telefonem, bądź meilem : aniaemerla@gmail.com
Pozdrawiam, Akela 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz