piątek, 2 listopada 2018

Zbiórka 3. listopada 2018r.

Czuwaj! 

Zapraszam na zbiórkę, która wyjątkowo odbędzie się  na harcówce 
przy parafii p.w. Rozesłania Św. Apostołów w Chełmie, 
w godz.: 10.30-13.30 

Zbiórka i odbiór dzieci spod kościoła. :)

Będziemy miały zbiórkę wspólną z Wilczkami z 'Rozesłania'.

Rzeczy do zabrania: 
 • coś do picia 
 • książeczkę Mowgliego - zachęcam Wilczki które mają już chustę do zaliczania stopni :)
 • kronikę
 • sakiewkę sobieradka (sakiewka z rzeczami, które zawsze mogą się przydać tj.np. sznurek, igła, nici, kartka, długopis/ołówek)
 • piórnik
 • 2 zł - na drugie śniadanie chciałybyśmy przygotować tosty z czekoladą i bananami - jeśli ktoś wolałby ze swoimi innymi składnikami, można je przynieść :)
 • na jutro zapowiadają deszczową pogodę, ale jeśli trafi się moment bez deszczu chciałybyśmy przejść się z Wilczkami na cmentarz wojskowy, dlatego proszę o odpowiednie ubranie także na dwór

Kilka informacji:
 1.  4 listopada ( ta niedziela) - Msza św. w kościele p.w. Rozesłania św. Apostołów o godz. : 8.30 . Spotykamy się o 8.10 pod kościołem.  Po Mszy św. uroczysty Apel, na którym wilczki , które mają już mundury zostaną oficjalnie przyjęte do gromady i otrzymają chusty. Proszę o nauczenie się tekstu, który rozdałam wilczkom na ostatniej zbiórce. :)
 2. 10. listopada zbiórka będzie. 11 listopada chciałabym włączyć się z Wilczkami w miejskie obchody- w jakiej formie? dowiem się w niedzielę po Mszy św. i dam znać. 
 3.  17. listopada - zbiórki nie ma 
 4.  21.12.2018r. - Wigilia Harcerska - Zaczynamy Mszą Święta o godz. 18:00 w Parafii Rozesłania Świętych Apostołów, po Mszy przejdziemy do ZSE i III LO i tam odbędzie się dalsza część wigilii
 5. Termin jeszcze daleki, ale wspomnę już teraz : 13-14. kwietnia - Wielkie Łowy, Świdnik - Wielkie Łowy to zjazd wilczków, który odbywa się co 2 lata w całej Polsce, w tym samym czasie, w kilku rejonach  - mam nadzieję, że uda nam się tam wybrać :)  
Pozdrawiam , Akela 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz